Štandardný dáždnik s ohnutým madlom Zväčšiť

Štandardný dáždnik s hákovou rukoväťou

Original - UNBREAKABLE® UMBRELLA sebaobranný dáždnik v štandarnom prevední s hákovou rukoväťou.

Váš ochranný dážnik proti dažďu a útokom - len s originálnym UNBREAKABLE® logom.

Viac detailov

124,99 €

Detaily

Štandardný s hákovou rukoväťou

 

Pravdepodobne už viac nebudete potrebovať iný dáždnik v živote. Štandard Unbreakable Umbrela – nerozbitný dáždnik s rovnou rukoväťou Vám bude určite pri normálnom používaní spoľahlivý sprievodca. K tomu je Original sebaobranný dáždnik v štandardnom prevedení odolný voči vetru, stabilný a najvyššej kvality. Original sebaobranný dáždnik Vás však chráni nielen pred vetrom a dažďom ale má aj neobyčajnú pridanú hodnotu.

Ponúka Vám ochranu pred útokom. S týmto dáždnikom, ktorý ak je to potrebné poslúži ako obranná zbraň s enormnou údernou silou, dokážete útočníka eliminovať alebo zahnať na útek, bez toho aby ste upozornili na Vašu obranyschopnosť pretože vyzerá ako „normálny“ dáždnik.

Háková rukoväť je vyrobená tak, že svojím prevedením ponúka v prípade sebaobrany možnosť zachytiť útočníka za nohu alebo krk alebo mu spôsobiť pád, a tak Vám poskytne neoceniteľnú výhodu a tou je moment prekvapenia útočníka.

Ako obranná zbraň môže byť použitý oboma koncami, rovnako dobre rukoväťou ako aj vrchnou stranou – špicom a umožní pritom udržať odstup od útočníka. Limitovaná záruka výrobcu sa vzťahuje na normálne použitie ako dáždnika, nie na škody spôsobené v nasedení ako sebaobrannej zbrane, pritom môžu byť poškodené rebrá alebo plátno dáždnika, to ale len pri masívnom nasadení. Plátno dáždnika je k dostaniu aj jednotlivo a môže byť vymenené – preto môže byť Original Sebaobranný dáždnik Váš dáždnik na celý život.

Dávajte pozor pred kúpou na pravosť UNBREAKABLE® UMBRELLA – len s originálnym logom. Nenechajte sa nachytať na plagiáty alebo napodobeniny. Ak si nie ste istý kde dáždnik kúpiť nazrite, prosím, do rubriky O NÁS, tam nájdete všetkých registrovaných autorizovaných predajcov.

Original - Sebaobranný dáždnik
Standard Unbreakable® Umbrella,
Priemer v otvorenom stave: 1194 mm
Dĺžka: 959 mm
Hmotnosť: 715 gr.
Rukoväť: háková, pogumovaná
Poťah: 100% Polyester, nepremokavý, vymeniteľný
Púzdro: 100% Polyester
Konštrukcia rámu: sklovláknové rebrá