Prémiový dáždnik s rovným madlom Zväčšiť

Prémium dážnik s rovnou rukoväťou

Originál UNBREAKABLE® UMBRELLA v premiovom prevední s ronvou rukoväťou.

Váš ochranný dážnik proti dažďu a napadnutiu len s originál UNBREAKABLE® logom.


Viac detailov

239,99 €

Detaily

Premium s rovnou rukoväťou

 

Váš dáždnik na celý život! Už po jednom držaní UNBREAKABLE® UMBRELLA nebudete chcieť používať iný dáždnik.

Originál sebaobranný dáždnik s rovnou rukoväťou Vás efektívne ochráni proti dažďu, búrke a nepriaznivému počasiu. Zároveň je tento dáždnik tiež aj nenápadný a pritom vysoko efektívny sebaobranný prostriedok.

V nasadení ako defenzívna zbraň môže tento dáždnik vyvinúť úder rovný oceľovej tyči bez toho aby bol poškodený.

Nie nadarmo dáva výrobca so svojou Doživotnou garanciou sľub, že tento dáždnik Vám pri normálnom použití bude verne slúžiť dlhé roky.

Vyrobený z vysokokvalitných materiálov, ručne skladaný, zodpovedá tento dáždnik absolútne prémiovému produktu s určitou pridanou hodnotou. Plátno je v prípade potreby k dostaniu a ľahko vymeniteľné (ak je to nevyhnutne potrebné). Veľmi dobrú spôsobilosť atestuje tomuto dáždniku celá rada medzinárodne úspešných a vážených expertov v bojových športoch. Prezidentská garda Filipín používa tento produkt ako nenápadný sebaobranný prostriedok. Tento dáždnik môžete mať dokonca aj v lietadle či na rôznych predstaveniach so sebou. Ako bolo povedané váš dáždnik pre život.

Len originál s logom UNBREAKABLE® k dostaniu len u nás a našich autorizovaných predajcov, ktorých nájdete v rubrike „O NÁS“. Nenaleťte na plagiáty a napodobeniny, ktoré sú momentálne v obehu na internete. Originál je v kvalite a vlastnostiach nedostihnuteľný.

Pre UNBREAKABLE® UMBRELLA v prémiovej rade je výrobcom zaručená doživotná záruka v prípade nasledovných podmienok:

-Prémiové UNBREAKABLE® UMBRELLA budú v EÚ v limitovanom počte ručne zhotovené z materiálov najvyššej kvality. Stredová tyč dáždnika je pri normálnom používaní nerozbitný (to sa nevzťahuje na: položenie dáždnika pod auto, udieranie sekerou alebo kladivom, opracovávanie stojmi, podpaľovanie a iné nevhodné a neprípustné zaobchádzanie s dáždnikom). Ďalej sú zo záruky vyňaté poškodenia spôsobené zneužitím a nehodami, napr. položenie pod vlak alebo buldozéra pod., neoprávnené/neospravedlniteľné/nepodložené preťaženia dáždnika. Ak by sa stredová tyč pri normálnom používaní (rovnako ako pri silných paliciach na chôdzu a dáždnikoch) predsa zlomila potom pošlite, prosím, dáždnik na adresu: ____________

Naša záruka nekryje žiadne poškodenia plátna (okrem prípadu, že už pri dodaní bolo poškodené) pretože aj najkvalitnejšie dáždnikové látky nedokážu odolať hrubým silám pri silných nárazoch medzi stredovou tyčou a látkou. UNBREAKABLE® UMBRELLA je myslený ako sebaobrana voči elementom (v každom význame), ale nie na úmyselné ničenie. UNBREAKABLE® UMBRELLA je potiahnutý vysokokvalitnou nepremokavou látkou, ktorá nie je oteru vzdorná alebo neroztrhnuteľná pretože má pri váhe ako normálny dáždnik tak aj vyzerať a fungovať. Takže neočakávajte, že látka zostane nepoškodená ak narazíte na tvrdé predmety ako ťažké tašky, mechy s pieskom a podobné.

 

Original sebaobranný dáždnik
Unbreakable® Umbrella, Premium priama rukoväť
Priemer: 1092 mm
Dĺžka: 847 mm
Hmotnosť: 705 gr.
Poťah a púzdro: 100% Polyester
Konštrukcia rámu: Nerezové rebrovanie