Prémiový dáždnik s ohnutým madlom Zväčšiť

Premium s hákovou rukoväťou

Originál sebaobranný dážnik

ORIGINAL SELBSTVERTEIDIGUNGSCHIRM - PREMIUM UNBREAKABLE® UMBRELLA  mit Rundhakengriff DAS ORIGINAL

Viac detailov

239,00 €

Detaily

Premium s hákovou rukoväťou

 

Originál UNBREAKABLE® UMBRELLA sebaobranný dáždnik s hákovou rukoväťou ponúka napriek módnemu vzhľadu nezanedbateľnú pridanú hodnotu. Chráni nielen pred dažďom, búrkou ale môže byť nasadený ako vysoko efektívna obranná zbraň proti potenciálnym útočníkom bez toho, aby vzbudzoval pocit sebaobrannej schopnosti. Ručne spracované z vysokopevných a najlepších materiálov ako sklené vlákna (stredová tyč) a nerez (rebrovanie) poskytuje v prípade obrany úderovú silu ako oceľová rúra. Pri tom zostáva vždy nenápadný a môžete ho zobrať kdekoľvek - do lietadla alebo na predstavenia rôzneho druhu. Nie nadarmo poskytuje výrobca záruku Lifitime Waranty na normálne používanie. Ako sme povedali Váš dáždnik pre život s vysokou pridanou hodnotou. Nenechajte sa oklamať plagiátmi! Originál je v kvalite a vlastnostiach nedostihnuteľný.

Pre UNBREAKABLE® UMBRELLA v prémiovej rade je výrobcom zaručená doživotná záruka v prípade nasledovných podmienok:

-Prémiové UNBREAKABLE® UMBRELLA budú v EÚ v limitovanom počte ručne zhotovené z materiálov najvyššej kvality. Stojan/os dáždnika je pri normálnom používaní nerozbitný (to sa nevzťahuje na: položenie dáždnika pod auto, udieranie sekerou alebo kladivom, opracovávanie stojmi, podpaľovanie a iné nevhodné a neprípustné zaobchádzanie s dáždnikom). Ďalej sú zo záruky vyňaté poškodenia spôsobené zneužitím a nehodami, napr. položenie pod vlak alebo buldozéra pod., neoprávnené/neospravedlniteľné/nepodložené preťaženia dáždnika. Ak by sa stojan/os pri normálnom používaní (rovnako ako pri silných paliciach na chôdzu a dáždnikoch) predsa zlomil potom pošlite, prosím, dáždnik na adresu: ____________

Naša záruka nekryje žiadne poškodenia plátna (okrem prípadu, že už pri dodaní bolo poškodené) pretože aj najkvalitnejšie dáždnikové látky nedokážu odolať hrubým silám pri silných nárazoch medzi stojanom a látkou. UNBREAKABLE® UMBRELLA je myslený ako sebaobrana voči elementom (v každom význame), ale nie na pohrávanie sa. UNBREAKABLE® UMBRELLA je potiahnutý vysokokvalitnou vode odolnou látkou, ktorá nie je oteru vzdorná alebo neroztrhnuteľná pretože má pri váhe ako normálny dáždnik tak aj vyzerať a fungovať. Takže neočakávajte, že látka zostane nepoškodená ak narazíte na tvrdé predmety ako ťažké tašky, mechy s pieskom a podobné.

Original sebaobranný dáždnik
Unbreakable® Umbrella - háková rukoväť
Priemer: 1092 mm
Dĺžka: 864 mm
Hmotnosť: 740 gr.
Poťah a púzdro: 100% Polyester
Konštrukcia rámu: nerezové rebrovanie