Teleskopický dáždnik U-212

Teleskopický UNBREAKABLE® UMBRELLA U-212 s rovnou rukoväťou.

Váš ochranný dážnik proti dažďu a útočníkom len s orginál UNBREAKABLE® logom.


Viac detailov

239,99 €

Detaily

Teleskopický U-212

Teleskopický UNBREAKABLE® UMBRELLA sú ručne zhotovované v Európe ručne z vysokokvalitných materiálov a odolá dažďu a vetru rovnako ako najhodnotnejší dáždnik dokáže. U-212 Teleskopický je zhotovený z vysokopevného aluminia a kvalitného polyesteru – sklovláknového laminátu. Plne vysunutý odolá dáždnik zaťaženiu 70 kg bez toho, aby sa zlomil. Teleskopický UNBREAKABLE® UMBRELLA bude, ak nepríde k nesprávnemu používaniu, viac ako doživotne slúžiť pretože tieto UNBREAKABLE® UMBRELLA sú známe tým, že pri normálnom používaní sa nelámu. UNBREAKABLE® UMBRELLA chránia pred dažďom, vetrom a mnohými inými vecami. UNBREAKABLE® UMBRELLA môže byť v prípade nutnosti použitý ako obrana/odvrátenie útoku pričom pri svojej len 580 g hmotnosti dokáže udrieť ako oceľová rúra. Teleskopický UNBREAKABLE® UMBRELLA môžete nosiť na rôzne koncerty, predstavenia, zhromaždenia, do lietadla,.. U-212 Vás chráni cez vodu odpudivý polyesterový poťah pred dažďom a keď to musí byť aj pred inými vecami.

Viete sa obrániť palicou? Kto dokáže používať na obranu palicu bude to vedieť aj s týmto dáždnikom. Vyznáte sa v bojových športoch Hapkido, Kali, Eschnima a iné? Potom viete ešte viac a dokážete oceniť UNBREAKABLE® UMBRELLA.

 

Limitovaná 5 ročná záruka.

Garantujeme, že stredová tyč Teleskopickej UNBREAKABLE® UMBRELLA sa pri normálnom používaní nezlomí. Táto záruka sa nevzťahuje na žiadne škody spôsobené zneužitím alebo nehodou ako aj vystavením neúnosnému namáhaniu ako napríklad: vkladaním pod vlak, ničením sekerou a kladivom, vystaveniu ohňu, vkladaním pod kolesá a pásy vozidiel alebo ničenie inými strojmi.

Poťah dáždnika nie je zahrnutý v záruke. V prípade potreby je k dostaniu ako náhradný diel a môže byť vymenený. Pri zasahovaní do konštrukcie dáždnika a vykonávaní zmien na dáždniku záruka padá. Ak predsa príde k zlomeniu rámu dáždnika pri normálnom používaní (ako pri používaní dáždnika silnom vetre a daždi) kontaktujte, prosím, predajcu. Predajca zabezpečí opravu alebo výmenu dielov. Prosím, uschovajte si originálnu faktúru o kúpe pre prípad záruky.

Unbreakable® Umbrella, teleskopický
Manuálne otvárací a zatvárací
Material: vysokopevné aluminium, polyester, sklovlákno - laminát
Rukoväť: rovná, opláštená vysokopevnostnou penou
Dĺžka zloženého dáždniku: 470 mm
Dĺžka otvoreného dáždniku: 686 mm
Priemer otvoreného dáždnika: 1100 mm
Hmotnosť: 580 gr.
Integrované bezpečnostné kladivko
Poťah: Polyester